Om styrelsen

Styrelse 2021-2022

Nuvarande styrelse valdes på stämman den 27:e Maj 2021 och består av totalt 8 personer varav 5 ordinarie ledamöter och 3 suppleanter.

Ordförande

  • Mette Hultgren 

Ledamöter

  • Joel Sundstedt - sekreterare
  • Eva-Marie Sjömark - kassör
  • Catharina Hillerström Vagli
  • Tommy Törnqvist

Suppleanter: 

  • Sara Hultén
  • Lennart Strömvall
  • Oscar Henriques

Ordinarie styrelsemöten 

Styrelsen sammanträder på nedan måndagar klockan 19:00

  • 2021-08-16
  • 2021-09-13
  • 2021-10-11

Fler datum kommer att läggas till under hösten.

Övriga sammankomster

Utöver de ordinarie sammanträdena är även nedan tillfällen schemalagda.

  • Budgetmöte 2021                   2020-11-21
  • Infomöte medlemmar             2020-11-26
  • Städdag                                   2021-05-08
  • Årsstämma                              2021-05-19